Dzień Świętego Mikołaja już minął, co oznacza, że coraz szybciej zbliżają się tak wyczekiwane Święta Bożego Narodzenia.

Choć wydawać by się mogło, że są to jedne z ważniejszych dni w tym okresie, to znacznie bardziej wyczekiwany dzień, a z pewnością pośród młodych ludzi jest ostatni dzień roku, Sylwester. Jako, że czasu coraz mniej, nadszedł ostatni dzwonek, aby zaplanować ten wyjątkowy dzień, a raczej noc. Chcąc spędzić wyjątkowe chwile Polacy coraz częściej decydują się skorzystać ze specjalnych zagranicznych ofert.

Niezwykle popularnym kierunkiem obejmowanym przez świętujących nadejście nowego roku jest Chorwacja. Jednym z ciekawszych miejsc w tym kraju z pewnością jest Istria, niezwykły, charakteryzujący się zróżnicowaną powierzchnią oraz zajmujący 3160km2 półwysep. Dzięki wspaniałej pogodzie, co roku, w sezonie jak i poza nim, gości tysiące turystów z całego świata, którzy marzą o zasłużonym odpoczynku w jednym z cudownych miasteczek znajdującym się czy to w głębi lądu czy zaraz przy wybrzeżu wspaniałego Morza Adriatyckiego.

https://lutex.pl/

Niezwykle bogato przedstawia się również oferta noclegowa, dzięki czemu apartamenty w Chorwacji to nie jedyna forma zakwaterowywania. Do wyboru dodatkowo są hotele, pensjonaty czy gospodarstwa agroturystyczne, z których część jest umiejscowiona zaledwie parę kilometrów od wspomnianego krystalicznego czystego morza. Ostateczny wybór zależy głównie od oczekiwań i wymagań klienta, jak również oczywiście ceny. Niezależnie od niego jednak można być pewnym świetnej obsługi i jakości noclegu.

Oprócz dobrych kwater Chorwacja ma do zaoferowania multum atrakcji, które uczynią Sylwestra tu wyjątkowym. Sąsiedztwo morza sprawia, że jazda motorówką czy nurkowanie to z pewnością główne z nich, lecz nie wszystkie. Mieszkańcy takich miast jak Trogir w Chorwacji słyną z prowadzenia bardzo bogatego życia nocnego za sprawą wielu barów, pubów i dyskotek. Nie ma wątpliwości, że Sylwestrowa impreza w jednej z nich będzie należeć do niezapomnianych.