Polska piłka nożna przechodzi okresy wzlotów i upadków. Kadra prowadzona przez Adama Nawałkę, rozbudziła w kibicach emocje i nadzieję, że znów może być dobrze. Niestety ostatnie Mistrzostwa Świata nie zostawiły żadnych wątpliwości, że przed nami ciągle daleka droga.

Nowy trener – nadzieja Polskiej Piłki Nożnej.

Jerzy Brzęczek. Przed wyborem na trenera kadry narodowej, nie był szerzej znany większość polskich, niedzielnych kibiców. Trochę taki człowiek znikąd. Jednakże specjaliści podkreślają, że nowy trener ma w sobie spory potencjał.

Piłka nożna jako sport narodowy.

Nie patrząc na sukcesy polskiej kadry, piłka nożna od zawsze była sportem narodowym. Dwa ostatnie mecze pod wodzą nowego trenera pozostawiły kibiców z mieszanymi odczuciami. Dwa razy remis to oczywiście nie szczyt marzeń, ale też nie totalna katastrofa. Średni wynik po średniej grze, chociaż pierwszy mecz dawał spore nadzieje. Jednakże, pamiętajmy, że prace nowego trenera z drużyną dopiero się rozpoczęły. Na efekty, jeżeli takowe będą, przyjdzie nam czekać na pewno jeszcze trochę. Jerzy Brzęczek wydaje się mieć pewną wizję i stara się ją realizować. Na szczęście polscy kibice mają to do siebie, że mimo narzekań i różnych opinii, zawsze do piłki nożnej wracają. Ten sport, jak żaden inny niesie za sobą ogrom emocji. Czekamy oczywiście na te pozytywne.

Były momenty, że było dobrze. Niestety znów coś zaczęło szwankować. Jerzy Brzęczek wprowadził już pewne zmiany do kadry, co oznacza, że ma jakąś wizję. Nam kibicom zostaje tylko trzymanie kciuków, aby ta wizja się sprawdziła.