Jeżeli planujesz zainwestować w poprawę wizerunku firmy i jednym z planowanych działań jest zamówienie koszulek polo z nadrukiem, koniecznie musisz zwrócić uwagę na kilka ważnych rzeczy. Aby pieniądze wydane na firmowe koszulki z logo nie poszły w błoto, najważniejsze, o czym musisz pamiętać to ich dobra jakość. Chyba nie ma nic gorszego niż słabej jakości bawełna, która po dwóch praniach jest wyciągnięta, kolory wyblakłe a sama koszulka bardziej nadaje się do sobotnich porządków niż do reprezentowania Twojej firmy. Jeżeli jednak postawisz na sprawdzonego dystrybutora markowych koszulek, możesz spać spokojnie, Twoje firmowe koszulki będą prezentować się nienagannie przez bardzo długo.

Dobre, czyli jakie?

Dobrej jakości bawełna, trwałe kolory, eleganckie, dokładne wykończenie, wszystkie te elementy składają się na wyrób, o którym możemy powiedzieć, że jest dobry. Znana na całym świecie marka produkująca koszulki przeznaczone do celów marketingowych – Fruit Of The Loom to gwarancja najwyższej jakości tkanin oraz wykonania. Koszulki polo do reklamy muszą być przede wszystkim reprezentacyjne. Koszulka polo z nadrukiem będzie wizytówką firmy noszoną przez jego pracownika, nie ma tutaj miejsca na sprane napisy czy wyblakłe kolory. Koszulki polo reklamowe męskie Fruit of the Loom są gwarancją nienagannego wyglądu. Dobrze zaprojektowane, profesjonalnie skrojone, wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów nie tylko świetnie się prezentują, ale również zapewniają komfort pracy i dobre samopoczucie pracownika.

koszulka polo do reklamy

Dla kogo koszulki bawełniane Fruit of the Loom?

Koszulki bawełniane Fruit of the Loom w wersji polo to doskonały wybór zarówno dla pracowników działów obsługi klienta, jak i kurierów, pracowników biurowych, czy doradców klienta. Koszulka polo to nieco bardziej elegancka forma koszulki bawełnianej, sprawia ona, że strój nieformalny, staje się nieco bardziej elegancki, pozostawiając użytkownikowi poczucie swobody i komfortu. Koszulki polo z nadrukiem prezentują się znacznie lepiej niż zwykłe bawełniane T-shirty, dlatego, jeżeli zależy nam na tym, aby budować wizerunek pracowników jako profesjonalistów i fachowców w swojej dziedzinie, warto zastosować ten mały trick. Koszulka z kołnierzykiem doda pracownikowi elegancji, a przy tym będzie budowała wizerunek profesjonalnej firmy, dbającej o nienaganny wizerunek swoich pracowników.