Długopisy są niezbędnym artykułem piśmienniczym. Służą nam w codziennych obowiązkach, zwłaszcza jeśli wykonujemy prace biurowe. Mogą być także pomysłowym prezentem, jeśli przyozdobimy go np. grawerem oraz odpowiednio go opakujemy. Markowe upominki ucieszą niejedną osobę.

Gustowne zestawy prezentowe

Viva Pens oferuje eleganckie zestawy piśmiennicze. Zazwyczaj są to długopisy i pióra, wszystko utrzymane w jednym stylu. Dodatkowo wyposażone są w ozdobne pudełka lub etui. Całość wykonana jest z materiałów wysokiej jakości, dopracowany jest każdy detal. Artykuły piśmiennicze mogą być ozdobione nadrukami lub grawerem, w zależności od potrzeb.

akcesoria piśmiennicze w zestawie

Różnorodne modele długopisów Viva Pens

Firma Viva Pens oferuje różnorodne modele piór i długopisów. Większość z nich posiada jednokolorowy korpus ozdobiony metalicznym szpicem i klipsem. Można również wymienić modele posiadające aluminiową powierzchnię z metalową fakturą. Końcówka oraz przycisk długopisu są błyszczące. Bardzo ładnie prezentują się modele w kolorach metalicznej szarości. Można zakupić długopisy w różnych jej odcieniach, od jasnego srebra po ciemny antracyt. Są to bardzo modne i eleganckie kolory.

Nowoczesne, kolorowe zestawy prezentowe

Dla zwolenników różnych kolorów dedykowane są produkty o barwie czerwieni, odcieniach zielonego czy granatu i błękitu. Ciekawie prezentują się także długopisy i pióra w śliwkowym kolorze. Jest to modna i elegancka barwa, zwłaszcza dla osób ceniących nowoczesne wzornictwo. Bardzo ładnie wyglądają również zestawy artykułów piśmienniczych w liliowych barwach. Niektóre modele przyozdobione są metalicznymi pierścieniami. Jest to delikatny, minimalistyczny motyw, przełamujący monotonię gładkiej powierzchni. Taki kolorowy zestaw ładnie będzie prezentował się w czarnym lub srebrnym etui. W sklepie Pensite.com.pl dostępne są różne propozycje zestawów oraz opakowań.

Ciekawymi modelami są również zestawy długopisów i piór o bardziej opływowych kształtach. Dodatkowo posiadają nieco na ukos ścięty korpus, w jednym, gładkim kolorze zestawionym ze srebrną końcówką.